A- A A+
flaga EU

O systemie

Connecto Neon to system informatyczny do zarządzania firmą z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Szybko i sprawnie pozwala przygotować, zatwierdzić i przekazać w obieg dokumenty, zaplanować i zrealizować projekty, kontrolować budżety, rozwijać kontakty z kontrahentami, wiązać zadania z harmonogramami i komunikować się w ramach firmy. Pomoże Ci wykonać każde zadanie, jakie masz do zrobienia, tylko lepiej!

Funkcjonalności Neona

Pulpit

Personalizujesz go według potrzeb, wykorzystując kalendarz, moje zadania, wybrany projekt, konkretny raport, a także zadania w realizacji, czyli aktywności użytkowników systemu, z możliwością filtrowania i w podziale na projekty.

Moje
zadania

Lista wszystkich zadań, jakie masz do zrealizowania. Możesz być do nich przypisywany, albo delegować je pracownikom na tablicy kanban (do zrobienia – w trakcie – zrobione)

Kontrahenci

Tworzysz nowe kartoteki klientów wprowadzając dane samodzielnie albo pobierając je z bazy GUS. Klientów wiążesz z projektami, dokumentami, działaniami, kalendarzem i zadaniami.

Dokumenty

Precyzyjne nośniki konkretnych informacji. Masz do dyspozycji: pisma (przychodzące i wychodzące), faktury kosztowe, oferty, umowy i inne dokumenty kosztowe oraz przychodowe.

Działania

Tu planujesz i rejestrujesz wszystkie kontakty z klientem (telefon, spotkanie, zadanie). Działania przypisujesz sobie albo delegujesz innym, wprowadzasz do kalendarza, komentujesz, dodajesz przypomnienia i filtrujesz.

Projekty

Tu zarządzasz katalogiem realizowanych projektów – zdefiniowanymi etapami, zadaniami, działaniami i budżetami. Tworzysz zespoły, śledzisz pracę, gromadzisz dokumenty i monitorujesz status

Raporty

W oparciu o informacje zarejestrowane w systemie tworzysz raporty, które pozwalają w każdym momencie weryfikować efektywność pracy i nanosić konieczne korekty.

Kalendarz

Planujesz wydarzenia oraz zadania sobie i innym w kalendarzu, który możesz zintegrować z kalendarzem Google, MS Outlook, Office 365 oraz Platformą Connecto.

Czat

Komunikujesz się w grupach lub indywidualnie. Widzisz zalogowanych i niezalogowanych użytkowników – wiesz, kto odpowie Ci od razu, a kto dostanie powiadomienie z treścią Twojej wiadomości.

grafika grafika

Co jest zaletą Neona?

NEON jest przyjazny, intuicyjny i prosty w obsłudze. Rozwija się z firmą – jego istotną cechą jest możliwość udoskonalania o kolejne funkcjonalności, które wynikają z rosnących potrzeb. Daje nieskończenie wiele możliwości – jest elastyczny i skalowalny. Rośnie do dowolnej potęgi. W wersji kastomizowanej zawiera dowolny, wyspecyfikowany z klientem proces biznesowy.

Jak działa Neon?

Rekrutacja pracownika

to uporządkowane etapy procesu – przygotowanie i uruchomienie rekrutacji, dwa spotkania z kandydatami, wgląd w dokumenty i pełną procedurę zatrudnienia. Andrzej Pierwszy opowiada, w jaki sposób uczestniczył w rekrutacji do swojego działu, a jakie zadania zlecił innym pracownikom.

Działania marketingowe

to zarządzanie projektami oparte na planowaniu i delegowaniu zadań, przygotowaniu wycen i umów, archiwizacji plików, kontroli budżetu i komunikacji z zespołem. Mariola Górska przygotowuje akcydensy i opowiada, w jaki sposób wszystko ma pod kontrolą.

Zarządzanie czasem

to rejestrowanie w kalendarzu zaplanowanych wydarzeń, a także delegowanie zadań sobie i innym członkom zespołu. Marcin Goławski jest handlowcem i opowiada o kluczowych spotkaniach i obowiązkach, które odnotowuje w systemie.

Wirtualne biurko

pozwala uporządkować wszystkie najważniejsze tematy w najwygodniejszym dla użytkownika układzie i najlepszej konfiguracji. Mateusz Góra nadzoruje zapytania ofertowe, dlatego priorytetowe informacje umieścił na pulpicie i widzi je od razu po zalogowaniu do programu.

Obieg dokumentów

to pisma przychodzące i wychodzące, faktury kosztowe, oferty, umowy i wszystkier inne, które wędrują po firmie od pracownika do kierownika i prezesa. Małgosia Gospodzień porządkuje dokumenty, przyporządkowując je do wirtualnych segregatorów i przekazując do akceptacji.

Umowy

to uporządkowane, zapisane cyfrowo dokumenty, które łatwo jest odnaleźć i wyfiltrować – na przykład ze względu na czas obowiązywania albo kontrahenta. Mariusz Gomatyka – szef serwisu – potrzebuje przedstawić klientom, których umowy kończą się w marcu, nowy obowiązujący od kwietnia cennik.

grafika grafika

Wspólne środowisko pracy dla wszystkich

Connecto Neon to scentralizowany układ zarządzania firmą. Łączy narzędzia i pracowników w jednym środowisku operacyjnym. Pozwala planować i monitorować aktywność każdego działu. Umożliwia śledzenie przychodów i kontrolę wydatków. Ułatwia elastyczną automatyzację działań cyklicznych i jednorazowych. Pomaga lepiej obsługiwać kontrahentów. Integruje się z systemami ERP, zapewniając jedną, spójną bazę danych.

logotypy eu

Connecto sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich “Stworzenie i wprowadzenie na rynek nowego produktu informatycznego Connecto Neon”