A- A A+
flaga EU

Zostań partnerem

Zależy nam, aby nasze narzędzia do zarządzania były dostępne dla przedsiębiorców, dlatego rozwijamy sieć partnerów. Liczymy na Twoje zaangażowanie i proaktywność.

Co od nas otrzymasz?

Wiedzę popartą ponad piętnastoletnim doświadczeniem

Nasze know-how stanie się Twoją umiejętnością nabytą. Nauczymy Cię, jak prowadzić proces handlowy, by przynosił satysfakcjonujące Cię efekty. Pokażemy Ci, jak dzielić się wiedzą z klientami, by czerpali z niej owoce.

Materiały techniczne i wdrożeniowe oraz wsparcie konsultantów

Nasz pakiet informacyjny o systemie NEON będzie Twoim alfabetem w przygotowaniu audytu przedwdrożeniowego. Nasi konsultanci pomogą Ci z nich skorzystać, abyś czuł się pewnie
w samodzielnym prowadzeniu działań z klientem.

Dostęp do rozwiązań informatycznych wyspecyfikowanych zgodnie z potrzebami klientów

Nasze doświadczenie kreatywne w programowaniu narzędzi odpowiadającym potrzebom naszych klientów będzie Twoją inspiracją dla wykorzystywania możliwości jakie daje stworzone przez nas oprogramowanie. Ty również będziesz z niego korzystać.

Dlaczego warto?

Wiemy, że narzędzia cyfrowe tworzą nową jakość w pracy, pozwalają szybko diagnozować i rozwiązywać problemy,
a także udoskonalać działania. NEON jest programem, który zmienia warunki pracy na lepsze – potrafi wykonać każde zadanie, tylko lepiej. Dzięki niemu klient maksymalizuje swoje szanse na właściwe zarządzanie biznesem.

Jeśli chcesz pomagać przedsiębiorcom, dostarczając im narzędzia cyfrowe

dołącz do nas!

Strefa Partnera
logotypy eu

Connecto sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich “Stworzenie i wprowadzenie na rynek nowego produktu informatycznego Connecto Neon”