A- A A+
flaga EU

Connecto zdobyło tytuł Geparda Biznesu 2023

W tegorocznej edycji konkursu, w którym wyróżniane są najdynamiczniej rozwijające się firmy, w kategorii branży informatycznej docenione zostało także Connecto. Dotychczasowe sukcesy oraz dobre wyniki zwróciły uwagę specjalistów zajmujących się analizą polskiego rynku.

Connecto jedną z najlepszych firm w branży IT

Portal EuropejskaFirma.pl we współpracy z Instytutem Europejskiego Biznesu od prawie 20 lat każdego roku wykonują analizę wyników finansowych obiecujących polskich przedsiębiorstw z różnych sektorów.

Tym razem w branży IT zweryfikowano dane ponad 200 tysięcy organizacji, po czym wybrano 2778 z nich. Na liście zwycięzców uwzględniono również Connecto! Firma zwróciła na siebie uwagę ze względu na wysoką średnią z dynamik zysku i przychodów od 2021 r. do 2022 r., która wyniosła 41%. Znaczenie miała także wartość przedsiębiorstwa, w wysokości 7 356 tys. złotych.

Tytuł Geparda Roku to prestiżowe wyróżnienie, które stanowi dowód na to, że firma jest na bieżąco z potrzebami rynku oraz oczekiwaniami klientów. Connecto zamierza z dumą korzystać z tego miana, dalej udowadniając, że otrzymała je nie bez powodu – inwestując w innowacje, poszerzając zakres swoich usług i podnosząc jakość oferowanych produktów.