A- A A+
flaga EU

System do zarządzania firmą w przeglądarce

Dawniej specjalistyczne programy sprzedawane były wyłącznie na licencji, z ograniczoną liczbą instalacji. Oznaczało to, że można było z nich korzystać tylko na wybranym sprzęcie. Współcześnie dostępne jest o wiele wygodniejsze i bardziej opłacalne rozwiązanie. Wyjaśniamy, jak działa system do zarządzania firmą w przeglądarce!

System do zarządzania firmą w przeglądarce – jak działa?

System do zarządzania firmą w przeglądarce, jak nietrudno się domyślić, nie wymaga instalacji. Do tego, by z niego korzystać, potrzebny jest jedynie komputer (lub urządzenie mobilne) z dostępem do internetu.

Platforma tego typu działa jak CRM przez przeglądarkę, ale przy okazji oferuje wiele dodatkowych modułów. Oferuje następujące funkcjonalności:

 • zarządzanie listą zadań na tablicy kanban (do zrobienia – w trakcie – zrobione),
 • tworzenie kartotek klientów (z możliwością pobierania danych z bazy GUS),
 • generowanie, porządkowanie i udostępnianie dokumentów,
 • planowanie spotkań i innych kontaktów z kontrahentami,
 • zarządzanie i monitorowanie projektów,
 • rozpisywanie ważnych terminów w kalendarzu,
 • tworzenie czatów grupowych i indywidualnych,
 • przygotowywanie raportów w oparciu o automatycznie gromadzone i analizowane dane.

W miarę rozwoju przedsiębiorstwa system można uzupełniać o dodatkowe narzędzia.

Zalety systemu w przeglądarce

Ze względu na liczne zalety systemu w przeglądarce, rozwiązanie to jest zdecydowanie bardziej korzystne niż oprogramowanie w tradycyjnej formie. Przede wszystkim, platforma online jest:

 • dostępna z dowolnego miejsca, o każdej porze – doskonale sprawdza się w przypadku pracy zdalnej i hybrydowej, a także w tzw. terenie;
 • elastyczna i skalowalna – z czasem można poszerzać jej funkcjonalności, dzięki czemu narzędzia rozwijają się wraz z firmą i nie trzeba wymieniać ich na nowe;
 • intuicyjna w obsłudze – system jest przyjazny pracownikom i znacznie ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków;
 • nowoczesna – moduły są na bieżąco udoskonalane i aktualizowane przez ich twórców. Do tego dzięki niemu łatwiejsze jest wprowadzanie działań, które usprawniają funkcjonowanie całej firmy, takich jak np. digitalizacja dokumentów.

Współcześnie wiele ważnych procesów biznesowych odbywa się poza biurem. System online pomaga utrzymać tempo nawet przy najbardziej ambitnych projektach. Przy tym jest praktyczny dla przedstawicieli wszystkich działów – od zarządu, przez księgowość i administrację, aż po magazyn czy sprzedaż.

Dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie?

Podsumowując, dlaczego warto zainwestować w takie rozwiązanie? Platforma online jest funkcjonalna, wygodna, a do tego opłacalna. Inwestując w taki system płaci się wyłącznie za te funkcje, które są potrzebne. Do tego jest on cały czas rozwijany i może być na bieżąco modyfikowany, dlatego przez długi czas będzie spełniał wszystkie oczekiwania i sprawdzał się bez zarzutu.

System do zarządzania firmą w przeglądarce jest również mniej podatny na awarie, a jeśli wystąpią jakieś zakłócenia, dedykowany zespół specjalistów natychmiast przywraca go do działania. Każdy klient ma zapewnione całodobowe wsparcie.

Bardzo ważne jest też to, że wdrożenie systemu poprzedza wnikliwa analiza, a następnie proces przejścia na platformę jest przeprowadzany pod nadzorem profesjonalistów. Dzięki temu procedura odbywa się o wiele szybciej i bez niepotrzebnego stresu.

Wybierz proste, praktyczne narzędzie, które pomoże Ci podnieść jakość Twoich produktów i/lub usług. Zadzwoń pod numer 32 263 00 00 lub wypełnij formularz kontaktowy.