A- A A+
flaga EU

Kontrahenci w systemie Neon Connecto

Connecto Neon pozwala na szybkie znalezienie informacji na temat konkretnego klienta: dane handlowe i adresowe, historia dotychczasowych działań, charakterystyka kontrahenta. System sam pobiera dane z GUS lub Ministerstwa Finansów, więc nie trzeba niczego uzupełniać, co pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować błędy występujące podczas ręcznego wypełniania pól.

System pomocny handlowcom

Marta Gołębiowska jest przedstawicielką handlową, a w jej codziennej pracy ważne są trzy rzeczy – kontrahenci, kalendarz oraz telefon komórkowy. Dlaczego? Dlatego, że jej podstawowym zadaniem jest budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami.

System agreguje całą wiedzę, jaką firma posiada na temat każdego klienta. Pod ręką są wszystkie potrzebne informacje, np. Warszawa – jeden klik… i widoczni są wszystkich warszawscy klienci: nazwy firm, dane handlowe oraz adresowe. Jeśli trzeba, w polu opis można dodać krótką charakterystykę klienta.

Te podstawowe dane system potrafi pobrać sobie z GUSu albo Ministerstwa Finansów, więc nie trzeba niczego uzupełniać, wystarczy potwierdzić kliknięciem. Oprócz rachunku, który oczywiście jest ważny, najważniejsza jest osoba kontaktowa. Tutaj pojawia się możliwość posiadania katalogu postaci – z danymi kontaktowymi i stanowiskami, jakie zajmują.

Wszystkie informacje w jednym miejscu


W systemie widoczne są wszystkie pola mówiące o działaniach, fakturach i ofertach, dzięki temu w każdym momencie, na każdym etapie rozmów i podczas każdego spotkania, handlowiec ma wgląd w dokumenty źródłowe. Neon Connecto dostępny jest na komputerze i urządzeniach mobilnych.

Rozwiązanie posiada też archiwum działań. Użytkownik widzi tu wszystkie zadania, telefony i spotkania, jakie kiedykolwiek miały miejsce. To bardzo pomocne w przypadku przejęcia tematu po innym handlowcu.

Chcesz wiedzieć więcej o systemie? Zadzwoń 32 263 00 00 lub przejdź do zakładki kontakt.