A- A A+
flaga EU

Personalizowany system dla firmy

Nowoczesne narzędzia IT znacznie przyspieszają i ułatwiają rozmaite procesy biznesowe. Z ich pomocą można sprawniej organizować pracę, lepiej zarządzać projektami oraz świadomiej wykorzystywać zasoby. Na rynku dostępnych jest wiele zróżnicowanych opcji, ale coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wyjaśniamy, dlaczego warto zainwestować w personalizowany system dla firmy!

Personalizowany system dla firmy

Personalizowany system dla firmy to platforma składająca się z odpowiednio dobranych, współpracujących ze sobą programów IT. W ten sposób zyskuje się rozwiązanie, które stanowi odpowiedź na realne potrzeby – oferuje tylko takie funkcje, które są niezbędne i faktycznie przydatne. Do tego gromadzi wszystkie dane i narzędzia w jednym miejscu. Dzięki temu można sprawnie zarządzać pracownikami oraz zasobami, na bieżąco monitorując sytuację.

Platforma tego typu to świetne rozwiązanie nie tylko dla zarządu czy kadry managerskiej. Może stanowić nieocenione wsparcie dla reprezentantów wszystkich działów – od księgowości, przez marketing, aż po magazyn. Dzięki niej da się o wiele szybciej realizować rozmaite zadania, a niektóre z nich wręcz automatyzować. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku, przy okazji minimalizując ryzyko błędów.

System może łączyć w sobie funkcjonalności różnych popularnych systemów, takich jak m.in.:

  • CRM (Customer Relationship Management),
  • DMS (Data Management System),
  • ERP (Enterprise Resources Planning),
  • programy do fakturowania i księgowości.

W personalizowanych systemach dla firm często uwzględnia się też specjalne moduły ułatwiające rozdysponowywanie obowiązków, tworzenie harmonogramów, rozrysowywanie osi czasu itp. Wizualizacja workflow skutecznie motywuje do pracy oraz poprawia organizację.

Coraz większą popularnością cieszą się również narzędzia przeznaczone do analizy danych. System może na bieżąco gromadzić wszystkie cenne informacje, a następnie przygotowywać na ich podstawie przejrzyste zestawienia i wykresy. Dzięki temu da się na bieżąco obserwować rozwój firmy oraz w pełni świadomie podejmować kluczowe decyzje biznesowe.

Systemy informatyczne dopasowane do firm

Systemy informatyczne dopasowane do firm przynoszą wiele wymiernych korzyści. Są niezwykle funkcjonalne, ponieważ są dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także specyfiki branży. Korzystając z nich nie trzeba iść na kompromisy czy decydować się na półśrodki – pracuje się z tym, czego rzeczywiście się potrzebuje.

Jeśli wybierze się platformę internetową, będzie prosta w obsłudze i konfiguracji, a także w pełni dostępna. Można z niej korzystać nie tylko na komputerach służbowych, ale też każdym innym sprzęcie z podłączeniem do Internetu, w tym także mobilnym. Przez to doskonale sprawdza się przy pracy zdalnej i „w terenie”.

Ogromną zaletą systemów informatycznych dopasowanych do firm jest ich elastyczność i skalowalność. W praktycznie każdym momencie można dodawać do nich kolejne funkcjonalności. Rozwijają się wraz z firmą, dlatego spełniają swoją rolę przez długi czas. Do tego są na bieżąco aktualizowane, przez co zawsze są zgodne z przepisami.

Rozwiązania IT szyte na miarę

Rozwiązania IT szyte na miarę są wygodne i opłacalne. Z ich pomocą można zwiększyć konkurencyjność swojej firmy, w pełni wykorzystując jej potencjał. Użytkowanie kilku różnych programów i systemów jest pod wieloma względami problematyczne, a do tego zwiększa ryzyko opóźnień, pomyłek i nieporozumień.

Chcesz podnieść jakość oferowanych produktów i/lub usług? Zainwestuj w rozwój swojej działalności. Zadbaj o solidne podstawy, czyli profesjonalne zaplecze IT – dobre zarządzanie oraz sprawna komunikacja pozwalają osiągnąć sukces w każdej branży.

Chciałbyś wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie rozwiązanie IT szyte na miarę? Zapytaj o rozwiązanie Neon Connecto. Zadzwoń 32 263 00 00 lub wypełnij formularz kontaktowy.