A- A A+
flaga EU

Umowy Serwisowe – zarządzanie dokumentami w systemie Connecto Neon

Zobacz jak na podstawie pracy szefa serwisu wykorzystuje się system Connecto NEON do codziennych zadań. Szef serwisu chce zająć się zmianą cen usług serwisowych w firmie. Jego potrzebą jest uzyskania informacji na temat wszystkich umów serwisowych, które firma ma podpisane, a kończą się z końcem miesiąca marca. Firma musi zaznajomić się z tymi umowami, aby później umówić spotkania.

Mariusz Gomatyka jest szefem serwisu. Od kwietnia firma zmienia ceny, dlatego jako szef musi powiadomić o tym klientów i przedstawić im nowe warunki współpracy. Pomoże mu w tym Neon. Dlaczego?

Wystarczy, że spojrzy na pulpit i już będzie wiedział, co ma o zrobienia, i co się aktualnie dzieje. W dokumentach, w bocznym menu, dostępna jest każda umowa. Użytkownik sprawnie wyszukuje te, które są stałe i dotyczą usług serwisowych. Jednak system to nie tylko umowy. Widoczne są w nim również zlecenia serwisowe czy protokoły. W tym momencie najważniejsze są umowy, które kończą się w marcu.

Zadania w systeme Neon Connecto

Zadania są rozpisane w projekcie. Na czerwono świecą kamienie milowe – do umów pod koniec marca powinny być podpisane aneksy. Ważne, że cennik został zatwierdzony. Podpisało go dwóch dyrektorów oraz księgowa. Jest dokumentem powiązanym z zadaniem i każdy z nich ma do niego dostęp w systemie, nie potrzeba żadnego wysyłania maili.

Wzór aneksu do umów czeka już tylko na akceptację prawnika. Szef serwisu może obejrzeć ten dokument bez ściągania pliku na pulpit, a aktualnie przygotowuje wykaz firm, z którymi firma powinna się skontaktować. Zajmie mi to dwa kliknięcia i widoczne są jestem w powiązane umowe, których jest dziesięć. Widoczny jest też nowy cennik. W Neonie wszystko jest poukładane i wiadomo jakiego obszaru pracy dotyczy. Istnieje oś czasu całego projektu i widoczne jest to, co zostało zrobione, co aktualnie się dzieje i co jeszcze jest do wykonania.

Zadania także wylistowane są w tych trzech obszarach: do zrobienia, w trakcie i zrobione. Czytelne i proste. To samo na telefonie, bo przecież nie zawsze mamy ze sobą komputer. Widoczne są projekt, zadania, etapy. System daje dostęp do każdej umowy, więc w wolnej chwili można przejrzeć tę, która jest potrzebna.

Dowiedz się więcej o systemie! Zadzwoń 32 263 00 00 lub wybierz zakładkę kontakt.